CANLI DESTEK KURULUM HİZMETİ

Canlı Destek Modulu Nedir?

Canlı destek modulu sitenize giren kişilerin ürün , hizmet , bilgi amaçlı site üzerinden iletişim kurabilmesi için geliştirilmiş online yazışma kodlara dayalı bir sistemdir. Sizlere verilen özel isimler ve şifreler ile panele girip sitenizde destek için yazan kişilere direkt olarak hizmet sağlayabileceğiniz bu sistem ile karşı tarafa güvenilir bir firma olduğunuzu çözüm ve hizmetinizin hızlı bir şekilde işlediğini gösterebilirsiniz.

Canlı Destek Modulu Nerelerde kullanılır ?

Canlı destek modulunu genellikle e-ticaret siteleri ve firma siteleri kullanmakta kişilere ürünlerini tanıtmak ürün hakkında bilgi vermek satış öncesi ve sonrası destek sağlayabilmek amacıyla kullanmaktadırlar. Müşteriler bu özelliği gördüklerinde karşı taraftaki destek uzmanları sorun veya ürün hakkında hızlı bilgi verdiğinde müşteriler herzaman bu firmalardan daha memnun kalmaktadır.

Canlı Destek Modulu Kurulumu Ücretlimi ?

Canlı destek modulunun kurulumu hem ücretli versiyonlar hemde ücretsiz versiyonlar şeklindedir. Ücretli versiyonlarda yazışma alanlarında reklamlar bulunmamakta ve reklam alanlarının yerine kendi şirket logolarınızı koymanız için olanak sağlamaktadır. Ücretsiz versiyonlarda ise hangi destek modulunun hangi siteden alındığını gösteren küçük görünümlü bir reklam bulunmaktadır.

Canlı destek modülü harici olarak sitelerinize whatsapp , facebook , instagram gibi modullerin eklemesi yapılarakta insanların nerden sizlere ulaşmasını istiyorsanız oraya yönlendiren bir tercihte bulunmaktadır. Bu yapılan canlı destek modulu whatsapp , facebook , instagram gibi tercihler sayfanızın istediği yerinde bulunabilir. Gennellikle durması gereken yer olarak bizler sayfanın alt sağında veya alt solunda görünümünü tercih etmekteyiz.

Canlı Desteği Neden Kullanmalıyım?

Müşterilerinizle hızlı iletişime geçmek , herhangi bir sorun aşamasında müşterilerinizi bilgilendirerek hızlı çözüm sağlamak , ürün ve hizmetlerinizle ilgili müşterilerinize daha çok bilgi vermek , birden fazla kişiyle aynı anda hizmet sağlayabilmek amacıyla kullanmanız gereken bir modüldür.

canlı-destek-modul-kurulumu