HAKKIMIZDA

kurt-web-tasarim-hakkimizda Kurt web tasarım olarak yıllardır hizmet sağlamaktayız. Web tasarım konusunda müşterilerilerimize güncel hizmeti ve düşük maliyetlerle tasarımlarımızı sağlıyoruz.

Google reklam hizmeti ile ürünlerinizi arama motorunda reklam yaparak müşterilerin sizin hizmetinizle alakalı aramalar yaptığında sizlerin müşterilere gözükmesini ve sizin sitenizi ziyaret ederek satış yapmanızı sağlıyoruz.

Baclink hizmeti seo açısından da yüksek önemi olan url adreslerinizi başka sosyal medya hesaplarından ve sitelerden eklemeler yaparak url reytinglerinizi yükseltmenizi sağlayan ve sıralamalara girmenize yarayan bir hizmettir. Bu aşamada müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız.

Logo tasarımlarımı yaparak firmanızın kimliğini oluşturuyoruz. Müşterilerin yüzde 90 ının görüntülerlefirmaları tanıdıkları kanıtlanmıştır. Bu hizmetimizle sizlere özel logolar tasarlayarak müşterilerinize daha kolay tanınmanızı sağlıyoruz.

Canlı destek modul kurulumu bu hizmetimiz ile müşterileriniz sitenize girdiği zaman canlı destek modulu ile sizlerle iletişime geçebilir ürün hakkında bilgi alabilir ve sizleri bu aşamada desteğinizden dolayı güvenli bir firma olarak kabul eder.