Hizmetlerimiz

Web Tasarım Hizmeti

web-tasarım-hizmetlerimizWeb site tasarım alanında kurumsal web tasarım , bireysel web tasarım , responsive özellikli web tasarım , seo uyumlu web tasarım , yüksek hız özellikli web tasarım , e-ticaret web tasarım alanlarında web siteleri açmaktayız. Bu alandaki hizmetlerimiz müşterilerimize özel olarak yapılmaktadır. Tasarımlar bitip açıldıktan sonra analiz kurulumları , harita kurulumları , pixel kodlarının kurulumu , sosyal medya entegrasyonu , formların kurumsal e-posta kurulumları yapılmaktadır.

Backlink Hizmeti

backlink-hizmetlerimizWeb site tasarımlarınız bittikten sonra siteleriniz hizmet alanınıza göre farklı siteler bulunarak url reklamlarınızı tanıtma hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile dünya sıralaması ve lokasyon sıralamasına girmenize yarayan hizmetimiz ile seo açısından da büyük puan almanızı sağlayacaktır.

Seo Analiz Ve Kurulum Hizmeti

seo-hizmetlerimizSeo web sitelerinin arama motorlarınca istenilen şartların sağlanarak sitelerinizin arama motorlarında yer alamasını sağlayan hizmettir. Bu hizmette site içi ve site dışı seo ayarları yapılarak müşterimizin arama motorlarında sıralamalara girmesini sağlıyoruz.

Logo Tasarım Hizmeti

logo-tasarım-hizmetlerimizWeb tasarım ve şirket bilgisi içeren kartlarda kullanılan rakam , harf , semboller içeren kişilerin firmalarının tanıtılmasında büyük önemi olan tasarımlardır. Özel tasarımlar yapılarak kişilere sunulmaktadır. Logo hizmetimiz ile müşterilerimizin istediği en ideal logoları tasarlamaktayız.

Google Adwords Hizmeti

google-adwords-hizmetlerimizGoogle adwords google da reklam yaparak üst sıralarla olmanıza yarayan hizmetinizle alakalı satış yaptığınız ve tanıttığınız ürünleri müşterilerinizin kolay bulmasını sağlayan bir reklam platformudur. Google ın sunduğu bu platformları bir çok hizmet sağlayan firma kullanmatadır. Bir hayli karışık olan bu hizmeti sizler için kolay birşekilde kurmaktayız. Bu hizmetin en güzel özelliği ürünlerinizi satarken ve tanıtırken sitenize çekmiş olduğunuz trafik ile web sitenizin google sıralamalarına daha kolay entegre olmasını sağlamaktadır.

Canlı Destek Modulu Kurulum Hizmeti

canlı-destek-hizmetlerimizBir çok web tasarım sitelerinin kullandığı bu özellik müşterilere kolay destek vermek , ürün ve hizmet hakkında bilgi sunmak amacıyla siteye entegre edilen bir özelliktir. En yaygın olarak e-ticaret sitelerinde gördüğümüz bu özellik sayesinde müşteriler hem o siteye güvenmekte hemde ürün ve hizmetleri almadan önce satıcıdan bilgisini alarak ürünü sipariş vermektedir. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri

web-tasarım-hizmetleri

Seo Hizmetleri

poster3_2_22422

Backlink Hizmetleri

backlink-hizmetleri

Google Adwords Hizmetleri

google-adwords-hizmetleri

Logo Tasarım Hizmetleri

logo-tasarım-hizmetleri

Canlı Destek Kurulum Hizmetleri

canli-destek-hizmetleri