Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Bireysel Web Tasarım

bireysel-web-tasarımKişilere özel olarak hazırlanan responsive özelliğe sahip seo kurulumları yapılmış olan kişiye hitap eden web tasarım çeşididir. Kişilerin Kendilerini tanıtmasını yaptığı şeyler hakkında bilgi vermesini sağlayan bu tasarımlar sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Ünlü oyuncuların genellikle kullandığı bir web tasarımdır. Kendini tanıtmak yaptığı şeyleri duyurmak amacıyla bireysel web tasarım siteleri kurdurmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım

Şirketlerin internet üzerindeki itibarını arttırmak amacıyla ürün ve kurumsal-web-sitehizmetlerini tanıtmak rekabet alanında üst sıralara çıkmak , firmanızı marka haline getirmek , işinizle alakalı sektörde tanınmış firmalar arasına girmek için yapılan profesyonel site tasarımıdır. Kurumsal web tasarım sitelerimiz seo uyumludur ve tüm cihazlarda responsive özelliğe sahiptir. Bilindiği gibi Kurumsal web tasarımlarda rekabetler çok fazladır. Bu yüzden seo ayarlamaları tam yapılarak sizlere sunulmaktadır. Seo su yapılmayan bir site daha fazla maliyet ve daha zor görüntülenmeye yol açmaktadır. Neden daha fazla para ödeyesiniz.

Responsive Mobil Uyumlu Web Tasarım

responsive-web-tasarımResponsive web tasarım duyarlı ve uyumlu anlamına gelmektedir. Son zamanlarda sık sık ismini duyduğumuz bu web tasarım şekli masaüstü bilgisayarlar , mobil cihazlar ve tabletlerde cihazın hangisi olduğunu bilip web site ölçülerini cihaza göre ayarlayan sitelerdir. Bu siteler tüm cihazlarla uyumludur. Google şirketininde son zamanlarda üstüne çok düştüğü bu özellik ile sitenize responsive kodlamaları yapılarak tüm cihalarda aynı görüntüyü vermesini ve kullanıcının kolay kullanımı sağlanmaktadır.

Seo Uyumlu Web Site Tasarımı

Arama motorlarının web tasarım site kriterlerine uygun şekilde dizayn edilip kodlar yardımıylada tasarlanmış web siteleridir. Seo-uyumlu-web-tasarımArama motorlarının kriterlerine uygun olan bu siteler sizlerin avantajına bir rol oynamaktadır. Hızlı indexlenme özelliği ve arama motorlarının sitenizi kolay tanımasına olanak sağlar. Google şirketi meta keywords özelliğini kaldırdığından beri seo açısından istenilen kodlamalara çok fazla bakmakta ve bu yüzden sitelerin iç ve dış seo ayarlamaları yapılarak hizmetinize sunulmaktabu ayarlamaları yaptıktan sonra sitenizin arama motorlarında görüntülenmesi dahahızlı ve müşterilerinize daha kolay ulaşmanızda büyük rol oynamaktadır.

E-Ticaret Sitesi Web Tasarım

e-ticaret-web-tasarımBu web tasarım sitelerinin amacı isminden de anlaşıldığı gibi ticaret sektörünü online aşamada müşterilere sağlamaktır. E-ticaret web sitelerinin amacı doğru müşterilere odaklanmak ve müşterilerin isteklerinin daha kolay yerine getirilmesini sağlamaktır.