Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım aşamasında bildiğiniz gibi fiyatlar arasında değişiklik görmekteyiz. Şimdi bu konuda bazı incelemer yapacağız.

Web tasarımda 150 tl den başlayıp 20 bin tl ye kadar yaptırabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Peki ucuz web sitesi açan firmalar nasıl açmaktadır. Bildiğiniz gibi web siteleri hosting alanlarında barındırılan bir kodlama ve tasarımların yer aldığı ucuz web tasarım yapan firmalar bu hosting alanlarını sizlere küçük ölçülerde verilmektedir. Bu verilen boyutu geçtiğinizde web sitesinin 503 hatası aldığını göreceksiniz. Peki 503 hatası gördüğünüzde ne yapmanız gerekiyor hosting alanınızı yükseltiyorsunuz , buda şu demek oluyor tekrardan artı bir para ödemeniz gerekiyor. Diğer dezavantajımız şablonlarda hazır şablonlar kullanılarak ne yazıkki responsive özellik , seo uyumu , hızlı açılış özelliğinin olmaması gibi birden fazla sorunda ek olarak sizlere sunulmakta ve web tasarım sektöründeki bir çok profesyonel şirkete bu yüzden güven kaybolmaktadır.

503-hatasi

Sizlere şöyle bir soru yöneltelim web siteniz 503 hatası aldı ve siz inşaat sektöründe iş yaptığınızı düşünelim. Görüşmeye gittiğiniz firma sizden web site adresinizi istedi ve giriş için tıkladı ve karşısında 503 hatası nasıl bir itibar bırakırsınız bu şirket için

Diğer sorun ise yeteri kadar destek vermemek web sitenizle ilgili bir sorunda 3 saat veya 1 gün sonrasında hizmet veren firmalar ne kadar sizi düşünüyor olabilir ki.

Seo ve responsive özelliği eksik olan bir sitenin google da üst sıralarda bulunması bir hayli zor ve imkansızdır. Google şirketininde bir çok makalesinde bahsettiği üzere sitelerin üst sıralara çıkması için seo ayarı , responsive özelliği ve açılış hızının yüksek olması gerektiğini biliyoruz. Sizlere en güzel söyleyebileceğimiz tavsiyelerimiz web site tasarlatmadan önce referanslarına bakın , google üzerinden mobil uyumluluk testleri yapın , google şirketinin ücretsiz olarak sunduğu sayfa hızı testini uygulayın.

Web sitesi sürekli online olması gereken ve sürekli yenilikler isteyen bi sistemdir. Bu yüzden web tasarım yaptırcağınız firmaları ve kişileri araştırmak size ve firmanızın itibarına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için bizlere telefon numaramızdan whatsapp hattımızdan yada sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.