Web Yazılım

Kurt web tasarım olarak vermiş olduğumuz hizmetler içinde web yazılım hizmetini kodlama sistemlerinin en güncel şekilde web sitelerine eklenmesi için çalışmalar yapmaktayız. Bu yapmış olduğumuz çalışmalar ile web site tasarımlarınızın en gncel alt yapıya ve sorunsuz bir şekilde günümüz seo ayarı, responsive özellik gibi bir çok katman eklemeleriyle modern bir web site tasarımı sağlamaktayız. Yıllardır arama motorlarının da bu konuyla yakında ilgilendiği bilinmektedir. Web site hızlarını maximum seviyeye çıkarmak, tüm seo (search engine optimization) ayarlarını sorunsuz bir şekilde müşterilerimizin web sitelerine eklemek ve responsive özelliği ile tüm cihazlarda aynı görünüm özelliği sayesinde web sitelerinin arama motorlarınca kolay bir şekilde anlaşılır ve kolay indexlenmesine katkı sağlamaktayız. web-yazılım

Web yazılım hizmetimiz ile müşterilerimiz web sitelerindeki farkları görebilmektedir. Performans yükselişi, hızlı bir şekilde açılan sayfalar, seo analiz ve puanlarının arttığı, arama motorlarında daha birden çok sayfasının yer aldığı görülmektedir.

Web Yazılım Hizmetimizle Kazanacaklarınız

  • Hızlı açılan sayfa tasarımları
  • Responsive duyarlı sayfa kodlamaları
  • Hatasız çalışan kodların web sitenize uygulanması
  • Özel 404 sayfalarının tasarlanması
  • Resimleri kolay optimize edebilme özelliği

Biz müşterilerizin memnuniyetine önem verdiğimiz için web sitelerinin performanslı ve kolay bulunabilir bir sayfalarının olması yolunda ilerlemekteyiz. Çünkü bilmekteyiz ki her mutlu müşteri başarılarımızı geleceğe götürecek bir imzadır.